• Свеж
XIXIDIAN Арома Овлажнител,Ароматерапијата Diffuser, 400ml Diffusers за Етерични Масла, Спална соба Испарувач Кул Магла Овлажнител за Дома и во Канцеларија,7 Боја LED Ноќ Светла (Бој?

XIXIDIAN Арома Овлажнител,Ароматерапијата Diffuser, 400ml Diffusers за Етерични Масла, Спална соба Испарувач

Buyers rating:
DEN 7937.28

Од стока

WIFI ДАЛЕЧИНСКА КОНТРОЛА : се поврзете на овлажнител на симнат АПЛИКАЦИЈА, можете од далечина може да го контролираат овлажнител за времето, во реално-време статус на следење, кориснички осветлување и исклучувањето функции, кој е многу удобен.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : 400ml вода капацитет на резервоар, ќе се задоволат потребите за целиот ден е потребно, го земам со една рака за лесно рефил.Обезбедува идеално време за спални соби, канцеларии, и други средни соби.ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : Интегрирана дизајни, едноставна употреба.форма наменета за спалната соба ноќната и канцеларија биро, фитинг тесен простор за подобро воздух каде и да сте.Бојата може да се cycled преку или поставете ја на еден фиксен боја. 7 DIFFERENTS МАЗНЕЊЕ на СВЕТЛИНА : Со 7 шарени светлина на машина телото,бојата На собата го до еден фиксен боја.Усвоен ултразвучно технологија, оваа ароматерапијата diffuser нема да се наруши вашиот учат, работат или спиење.Име : Арома Овлажнител Големина : 16.8*26 CMPower:12 WCapacity : 400ml Noise вредност :

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне