• Свеж
Франција Luxe Tracery Tige Boule Barrette - Класична (Токио)

Франција Luxe Tracery Tige Boule Barrette - Класична (Токио)

Buyers rating:
DEN 480.00

Од стока

Рачно изработени во Франција.Мали tige boule затворач.Одличен за обликување фина, тенка коса.Направени од издржлив целулоза ацетат.Димензии : 7/8" широк, 1 3/4" долго.Франција Luxe Tracery Tige Boule Barrette - Classic е око-фаќање акцент парче.Рачно изработени во Франција и полиран до совршенство, на нежен barrette карактеристики мал tige boule тока, што го прави одличен избор за стилизирање парична казна коса.Со своето благодатно процут дизајн и луксузен заврши, овој елегантен коса клип ќе го подигнете секој ансамбл.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне