• Свеж
5 Поставите Копче Синџир Клучните Прстени Метал Вртливата Clasps Snap-На Keychain Прстен Кука Пролет Клип Snap Кука Hummer Затворач за Клучеви, Lanyards Накит Наоди, Остро Круг

5 Поставите Копче Синџир Клучните Прстени Метал Вртливата Clasps Snap-На Keychain Прстен Кука Пролет Клип Snap

Buyers rating:
DEN 143.76

Од стока

Предвремени затворање.Материјал : Алуминиум и олово-слободни.Целосна 360 степени вртливата око, помага да се спречат tangles.Hummer ноктот clasps должина : 38mm.Дијаметарот на клучните прстен : 25мм.Пакет се вклучени : 5pcs Вртливата куки и 5pcs Клучните прстени.Пакетот вклучува : 5pcs вртливата hummer clasps. 5pcs клучните прстени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне