• Свеж
JazzWoodStudio Дрвени Докинг Станица за Мажи со Американското Знаме за паметен Телефон Види Пенкало очила за сонце рачно изработени Мажите е Подарок за Него за Сопруг, Та?

JazzWoodStudio Дрвени Докинг Станица за Мажи со Американското Знаме за паметен Телефон Види Пенкало очила за

Buyers rating:
DEN 910.80

Од стока

Оваа универзална дрвени рачно изработени докинг станица да им помогне на мажите да се организираат и да ги организираат нивните лични работи, за да се избегне губење и наоѓање.На мобилна станица, може да се стави во кревет, трпезариска маса, гардеробер, бања, итн.каде што се навикнати.Природни бреза иверица : Одлична дизајн почнува со голема материјали.Направена од одржлив дрво.Мажите докинг станица е изградена минатата.Дрво докинг станица е компатибилен со сите мобилни телефони, вклучувајќи било i Phone, Samsung, и android со било кој телефон да се користи и како apple види став.Подарок него со висок квалитет докинг станица дека тој нема да биде во можност да се спротивстави, но да се стави неговите работи таму!Тоа го прави одличен роденденски подарок, тато подароци од ќерка, Божиќ подароци за дечко, подароци за момците, дар за мажот, подарок за мажите, подарок за тато.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне