• Свеж
Бела Слика Делукс Белење на Заби Комплет да се Елиминира Дисколорација на Забите, Додека се Борат Плакета Бактерии, Белење на Заби во Собата За Посилна Глеѓ

Бела Слика Делукс Белење на Заби Комплет да се Елиминира Дисколорација на Забите, Додека се Борат Плакета Бактерии,

Buyers rating:
DEN 479.76

Од стока

ЦЕЛОСНО БЕЛЕЊЕ на ЗАБИ РУТИНА : Нема белење, нема тешки хемикалии, без стружење, без комплицирани чекори.Оваа патентирана белење на заби комплет е лесен за употреба и ви дава видливи резултати и во малку, како и на 4 дена само со 12-15 минути на дневни носат време.ИЗБЕЛУВААТ + ЗАЈАКНУВАЊЕ на ЗАБИТЕ : Ова белење на заби комплет содржи гел кој е исполнет со посебни состојки кои се јават заби белење штета, враќање на здрава емајли за да се спречи прекумерната и да ви даде дека invigorating свеж здив.БОРБАТА ЗАБИ, БОЈАТА : Формулиран со високо ефикасни 12% хидроген пероксид гел без чувствителност за да ги задржи вашите глеѓ силна додека белење на забите.Оваа белење на заби поставите нежно струже исклучување на дамки без никаков напор.Се РАСТВОРА ПЛАКЕТА-ПРЕДИЗВИКУВААТ БАКТЕРИИ : Патентиран инстант активација dual-комора формула раствора луто дамки и израстоци, кои можат да предизвикаат расипување на забите и пародонтот болести.НАУЧНО-КОНСТРУИРАН ЗА ЛЕСНА ОДГОВАРА : Патентиран устата лента со беспрекорно удобно се вклопуваат.Ние дизајниран нашата уста коцки за работа со гелот за избелување да им даде на вашите заби вкупно преуредување.Не се лизгаат, лизгање или тресење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне