• Свеж
RainbowElk Жените Сандали Лето Удобност СТП Отворено Ниска Пета Чипка-до Розова боја Сиво Црна Одење

RainbowElk Жените Сандали Лето Удобност СТП Отворено Ниска Пета Чипка-до Розова боја Сиво Црна Одење

Buyers rating:
DEN 1029.60

Од стока

Увезени.Гумен ѓон.Пета мерки околу 1 инчи".Најновите стил.Произведено во Кина.Увозот, 100% нови производи.Бидејќи тоа е меѓународната логистика, производи треба 10-20 дена да се постигне.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви даде најдобри service.Gender : Women's,Category : Sandals,Season : Summer,Styles : Comfort,Occasion : Outdoor,Accents : Lace-up,Performance : Walking,Горниот Материјали : СТП,Outsole Материјали : Гума,Покривачки Материјали : СТП,Insole Материјали : СТП,Пета Тип : Ниска Пета,Пета Висина : Под 1in,Пети Облик : Отворена Пети,Производство на владата : Авто-производи,Листата Датум : 05/16/2017,Достапни Ширина : Просек.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Cobian Мажите Floater 2 Сандали
  • Свеж
Се проценува:

Cobian Мажите Floater 2 Сандали

Гумен ѓон.ЗА ОВА САНДАЛА : ВодаFriendly Дизајн со Карбонски Влакна Рака и Поместена Лагер за Дополнителна Уд

DEN 527.28
Cobian Мажите Floater 2 Сандали
  • Свеж
Се проценува:

Cobian Мажите Floater 2 Сандали

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.ЗА ОВА САНДАЛА : ВодаFriendly Ди�

DEN 527.28
Cobian Мажите Floater 2 Сандали
  • Свеж
Се проценува:

Cobian Мажите Floater 2 Сандали

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.ЗА ОВА САНДАЛА : ВодаFriendly Ди�

DEN 527.28
Birkenstock Жените Mayari Сандала
  • Свеж
Се проценува:

Birkenstock Жените Mayari Сандала

Подмачкана Кожа.Синтетички единствена.Подмачкана кожа на горниот.Велур опфатени footbed.Корклатекс midsole.В�

DEN 2158.80
Birkenstock Жените Mayari Сандала
  • Свеж
Се проценува:

Birkenstock Жените Mayari Сандала

Подмачкана Кожа.Синтетички единствена.Подмачкана кожа на горниот.Велур опфатени footbed.Корклатекс midsole.В�

DEN 2158.80