• Свеж
Разговараат Унисекс-Дете Чак Тејлор All Star Core Вол (Мало Дете)

Разговараат Унисекс-Дете Чак Тејлор All Star Core Вол (Мало Дете)

Buyers rating:
DEN 958.80

Од стока

платно.Увезени.Разговараат Помлад чевли.Класичен Чак Тејлор All Star Ниска Врвот Чевли.Платно горниот материјал со боени или печатени design.Imported.by Разговараат.Разговараат Деца/Млади Чак Тејлор All Star Ox - Морнарица Разговараат се кандидира 1/2 големина големи.Препорачливо е да се цел надолу соодветно.Издржливи Производ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ПУМА Жените Ферари Replicat-x Патики
  • Свеж
Се проценува:

ПУМА Жените Ферари Replicat-x Патики

ткаенина.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Мотоинспириран Патики.Реплика Мачка.�

DEN 1558.80