• Свеж
Jajadeal Тресат Шаване Уред Автоматски за Мобилен Телефон, Телефон Замав Уред Електронски Постојаното Движење Машина за паметен Телефон, WeChat се Кандидира Чекор Брои П?

Jajadeal Тресат Шаване Уред Автоматски за Мобилен Телефон, Телефон Замав Уред Електронски Постојаното Движење

Buyers rating:
DEN 359.76

Од стока

Тоа е добра алатка за да го намалите стресот, поминуваат здодевни време, или ги учат учениците во физичкиот модел, како и одлична декорација за статистика.Една исклучителна декорација која може да биде ставен дома, во училиште или во канцеларија.Претендираат ти си работат и имаат вашите We Chat програма снимање на вашиот чекори автоматски.Можете да ги користите 4pcs АА батерии.Можете исто така да напојување на уредот преку поврзување на USB кабел на компјутер, адаптер или моќ банка.Ве молиме не го поврзете го USB кабелот кога батериите се инсталиран, тоа може да изгори на клиентите во базата.Домот биро играчка и добар занает украс за возрасни и деца. 1 x USB Кабел. (Бидете сигурни дека за да се отстрани батерии кога сакате да го поврзете го USB кабелот.Добар дар.Лесен за употреба.Батеријата или USB полнењето да работат.Овој уред е изработен од ABS пластика и метал, е издржлив за да го користите, и е многу мала и може да се користи во секоја прилика.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Совршен подарок за вашите пријатели или семејството, добар занает украс.Дали сакате да се рангира на прво место во We Chat спортски вта?Тогаш ова е вашиот најдобар избор!.Поставете го телефонот на pedometer и тоа ќе се свртат сите на време и да се пресмета автоматски. 1 x Мобилен Телефон Шаване Уред.Или тоа може да изгори на клиентите во базата.Тоа исто така може да се користи како мобилен телефон протезата со добар приказ на екран, лесно да се преземе.Совршен подарок за вашите пријатели, децата, семејството.Тоа може да се расклопуваат,па затоа нема да ве однесе премногу простор ,можете да го однесе насекаде.Тоа исто така може да се користи како мобилен телефон протезата со добар приказ на екран, лесно да се преземе.Важат за повеќето Апликации на пазарот, како што се : smart нараквица, Wechat движење, итн.Бројот на чекор може да се непостојани нагоре и надолу, кој е поврзан со моќта на напон, телефон тежина и модел.

Карактеристиките

Material:
Metal & Plastic

Вака можеби ќе ви се допадне