• Свеж
Прилагодливи Кујната Countertop Организатор Проширување Кабинет Полица за Складирање Рек Организација и Складирање за Провизии Кабинет Кујна Бања Спалната соба, Бела,

Прилагодливи Кујната Countertop Организатор Проширување Кабинет Полица за Складирање Рек Организација и Складирање

Buyers rating:
DEN 1151.76

Од стока

Генијален Дизајн - кујната countertop организатор е направен од дебела железо, која е цврсти доволно да се одржи повеќе од 60lbs.Товарот род во средината на ова проширување со кабинетот полица е дизајниран да се задржи во рамнотежа, не грижете се за да го соберете навнатре.Stactable - Ова кујната кабинет полици организаторот може да бидат поставени на уште една полица, а со тоа создава две-ниво чување на полица и да зачувате повеќе простор.Проширување - Бела, сет од 2, на овој кабинет полица организатор е 16.54(L)*7.87(W)* 9.76(H) инчи, која може да се прилагоди на вашиот побарувачката.Должината на кабинетот на полицата може да се разликуваат од 16.54 инчи да 27.17 инчи.Тоа, исто така, има 3 различни висина, така што ќе не мора да се грижите за големината на вашиот производ.Интимни Заштита - кујната countertop организатор е заоблени дизајн за да се спречат повреди од аголот.Секој агол од кабинетот полица има дихтунзи, која нема да гребење на површината.Може да се стави тоа во кујната, кабинет, бања, читална, канцеларија и насекаде каде што сакате.Eary да се Грижи - Лесно да се инсталира со јасни инструкции.Вие само треба да завртка неколку ореви во место, тогаш тоа е направено.Сјајни површината на кабинетот полица е полиран, па можете само да го избришете ја со влажна крпа, без мирис.GNEOUS Greal Проширување со кујна полици организатор е добро погодни за чување во кабинетот, кујна, дневна соба, купатило и каде што би сакале да се направи тоа да се среди.Висината може да се adjustbable во зависност од вашата потреба.Кабинетот полица е направен од дебела железо и доволно силна за да се одржи до 60 кг, вие исто така може да магацинот на друг полица според вашата потреба, кој додадете повеќе простор во мал агол на кабинетот.Големина : 16.55(L)*7.88(W)* 9.76(H) инчи, може да се прошири за да се 27.17 инчи долго.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76
ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76