• Свеж
LOSAYM Декоративни колекционерски предмети Скулптури за Дома Скулптура Статуа Оркестарот Музика Виолина Бронзена Статуа Скулптура Декорација Месинг Декоративни

LOSAYM Декоративни колекционерски предмети Скулптури за Дома Скулптура Статуа Оркестарот Музика Виолина Бронзена

Buyers rating:
DEN 1908.00

Од стока

Големина на : 61*19*61.5 cm.Материјал : Бакар.Висок квалитет рака-наѓ статуи Убава декоративна скулптура, Lifelike изглед одразува нашата одлична моделирање вештини и екстремни барања.Деликатна површински третман, посебно уметничко чувство.Рачно изработени занаетчиски има малку разлики што го прави секој производ уникатен.На скулптурата има усвоено scentless животната средина боја, и тоа нема да избледи ниту кора off.Одличен избор, како лична колекција, канцеларија декорација, дома украс или подарок за роднини.Погоден за внатрешна декорација : спална соба, дневна соба, студија соба, итн.Тоа е целосно рачно изработени од страна на искусен.На изработка изгледа искусни, и убава и еколошка боја го чува од не ' рѓосувачки и fadeless.Оваа скулптура handcrafts со исклучителни способности и вештини, тоа ќе се зголеми хармонична атмосфера.Идеален за домашна канцеларија кујна оркестарот, полица, tabletop биро, камин mantel, градина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне