• Свеж
STENDERSМанго Танго Желе Бања Бомба (185g / 6.53 мл)

STENDERSМанго Танго Желе Бања Бомба (185g / 6.53 мл)

Buyers rating:
DEN 198.48

Од стока

Се одликува со вистински манго овошје и отстрани млекото во прав, ова брзо топење желе бомба ќе ја направат вашата кожа преда во радост.Тоа што се преобразува бања вода во шарени и крем овошје маска за да го гушнавте вашето тело.Рачно изработени во Латвија страна на искусни бања бомба специјалисти.Клучни богатства : Кафени алги во прав, Манго Овошје, Млеко во прав, Ylang Ylang етерично масло .БЕСПЛАТНА испорака за нарачки над $150.00 на глобално ниво.Кафени алги во прав.Манго овошје.Млеко во прав.Ylang Ylang етерично масло.Овде, во STENDERS, можеме да видиме светот од Нордиските перспектива и целосно да се вратиме на радост на лишите од работите.Доаѓаат од Северна Европа, ние сме експерти на "ми-time'.Нашите мудри предци верува дека капење не само исчистени телото, но исто така rejuvenated душата.Со векови на подигање на билки и бобинки ни направи, природата-такт и STENDERS знае најдобро како да се користи моќта на природни состојки во нашите шарени и миризливи производи.Се доживее радост на повторно поврзување на вашиот вистинско јас – када со топла вода или било што надминува брз туш е крајната начин да поглезите.STENDERS е прогласување – тоа е официјално време за мене-време.Се одликува со вистински манго овошје и отстрани млекото во прав, ова брзо топење желе бомба ќе ја направат вашата кожа преда во радост.Тоа што се преобразува на bathwater во шарени и крем овошје маска за да го гушнавте вашето тело, вметнеме во мека и свиленкаста прекрасно ароматични слој.Скапоцени полисахариди од морето-farmed кафени алги ќе придавам влогови и состојбата на вашата кожа, додека отстрани млекото ќе се смири тоа после напорен ден.КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне