• Свеж
Комерцијални Фрижидер Отворено Бран 36 Чилер Воздушна Завеса Multideck Земи Приказ Merchandiser кафуле NSF Екранот Кулер ЕРТС-220L

Комерцијални Фрижидер Отворено Бран 36 Чилер Воздушна Завеса Multideck Земи Приказ Merchandiser кафуле NSF

Buyers rating:
DEN 1425.60

Од стока

Висока осветленост вертикална LED светлата на врвот страна, живописни брендирање и свежината на храната е претставен на клиентите на црна позадина. Студена температура 35.Капацитет : 14.Таа ги зема мала меморија, но ги зголемува стока екранот.Целокупната Димензии : Димензии : L36" x D32.6°F~50°С и температура разликата е само 4 F меѓу сите полици.Полиците : 4 Напон : 110 V/60 HZ.Нашите инженер има тестирани единица во различни влажни амбиент и развиена побезбедна ре-испарува капе лента.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ, само треба да го приклучиш во единица.Топол гас, електрична греалка, плус конечниот уверување водовод ве остават без главоболка на дренажа на вода.ЗЕМИ & GO ЗГОЛЕМЕТЕ ЈА ВАШАТА ПРОДАЖБА!Оваа комерцијални отвори чилер е добар земи и оди решение за пијалоци, јогурт, салата, и други разладени храна.Може да се применува за Целосна Наплата за функционални грешки во рок од 1 месец од објектот е доставен датум(Забелешка : ве Молиме имајте на палети кога ги прима објект, затоа што ние не можеме да обработиме вашиот врати додека не го обврзуваат производ на палети и завиткани тоа).Висока осветленост вертикална LED светлата на врвот страна, живописни брендирање и свежината на храната е претставен на клиентите на црна позадина. 3 делови Година гаранција и 6 Година компресор гаранција (трудот не се опфатени под гаранција).6°F~50°С и температура разликата е само 4 F меѓу сите полици.Со изгради-во авто испарување на системот, вие не мора да се грижите за дренажа на вода која е на повеќето проблематично работа во отворената чилер.Полиците : 4 Напон : 110 V/60 HZ. ХРАНА БЕЗБЕДНО ЧУВАЊЕ ТЕХНОЛОГИЈА во Текот на долгогодишното искуство и истражувања, ние се формирани на еден софистициран воздушна завеса систем кој ги зачувува постојана температура спектар на 35.Целокупната Димензии : Димензии : L36" x D32.ХРАНА БЕЗБЕДНО ЧУВАЊЕ ТЕХНОЛОГИЈА во Текот на долгогодишното искуство и истражувања, ние се формирани на еден софистициран воздушна завеса систем кој ги зачувува постојана температура спектар на 35.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне