• Свеж
Aexit 8 во Дупка Пили & Додатоци 1 Круг, Триаголник месо тело 64mm 76mm Кол Пресврт Вежба Малку Дупка Дупка Видов Поставува Видов Сет

Aexit 8 во Дупка Пили & Додатоци 1 Круг, Триаголник месо тело 64mm 76mm Кол Пресврт Вежба Малку Дупка Дупка

Buyers rating:
DEN 783.12

Од стока

Име на производ : Вежба Малку Дупка Видов Сет(8 во 1);Главен Материјал : Метал, Пластика.Боја : Црна, Жолта;Дупка Видов Дијаметар : 64mm(2-1/2"),76mm(3"),89mm(3-1/2"),102mm(4"),127mm(5").Дупка Видов Висина(секој) : 28mm/ 1.1";Вежба Малку месо тело со Дијаметар : 9mm/ 0.354", 6mm/ 0.236".Вежба Малку Вкупна Должина : 90mm/ 3.5";Хексадецимален Spanner Големина : 2,5 mm x 56mm/ 0.098" x 2.21"(D*L).Тежина : 776g;Пакет Содржина : 5 x Дупка Saw1 x Вежба Bit1 x L Spanner Хексадецимален Key1 x Возачот Plate1 x Алатка Кутија.Направи круг намалувања во дрво, сечење безбедно и ефикасно.Дупка Видов Поставите обезбеди добра сила и голема отпорност на абење.Направени од добар квалитет метал материјал за остри сечење и долготрајни.0.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Luhr Jensen Coyote Flasher
  • Свеж
Се проценува:

Luhr Jensen Coyote Flasher

0 Coyote Flasher Flo.Зелена / Chartreuse УВ.На LuhrJensen Coyote Flasher е најдобар длабока вода контрола уред некогаш наменета з�

DEN 473.28