• Свеж
PrimaSleep Бран Гел Исполнет Мемориска Пена Душек, 10 H, Целосна, Сина

PrimaSleep Бран Гел Исполнет Мемориска Пена Душек, 10 H, Целосна, Сина

Buyers rating:
DEN 657.60

Од стока

Совршен горниот слој поддржува вашата тежина & одржува вашето тело форма за одмор во најдобра состојба.Јас-Гел disperses температура акумулација за одржување на постојана душек температура.Висока густина пена спречува defection на мемориска пена.HD Згрчена пена обезбедува вентилација за да се задржи душек суво и ладно. 4-слој конструкција за поддршка и притисок олеснување, совршено решение за непроспиени ноќи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Casper Спиење Елемент Душек, Кралот
  • Свеж
Се проценува:

Casper Спиење Елемент Душек, Кралот

Онанирачки удобност на непобедлива цена.На горниот слој на Air Scape TM перфорирани пена помага да се задржи

DEN 1665.60