• Свеж
DJASM snhxjh 1pc Трајни Практично Складирање Кутија Цврсто Дрво Види Кутија за Накит се Види Кутија Колекција Организатор

DJASM snhxjh 1pc Трајни Практично Складирање Кутија Цврсто Дрво Види Кутија за Накит се Види Кутија Колекција

Buyers rating:
DEN 6693.12

Од стока

Направена е од исклучителна изработка, има одлична издржливост, и може да им служи на вашиот накит за долго време.Таа е погодна за чување белегзии, рачни часовници и ѓердани, која може да додадете шарм за нив.Лесен и компактен, тоа не заземаат премногу простор, изработка на вашиот работи повеќе уреден.Парична казна сечење, удобно и мазна на допир, може добро да одговара на вашите потреби.Внатрешниот перница може да се обезбеди подобра заштита за вашиот види и нараквица ѓердан. -Боја : Кафена.-Материјал : Дрво.-Големина : Околу 29.80 X20.50 X10.50cm/11.71 X8.06 X4.13inch.-Направена е од исклучителна изработка, има одлична издржливост, и може да им служи на вашиот накит за долго време.-Таа е погодна за чување белегзии, рачни часовници и ѓердани, која може да додадете шарм на нив.-Лесен и компактен, тоа не заземаат премногу простор, изработка на вашиот работи повеќе уреден.-Парична казна сечење, удобно и мазна на допир, може добро да одговара на вашите потреби.-Внатрешниот перница може да се обезбеди подобра заштита за вашиот види и нараквица ѓердан.Пакување list1 x види box Notes : Избегнувајте директно изложување на сонце.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.се идеални за складирање решение за секоја соба во куќата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76