• Свеж
YELANGU Професионални Карбонски Влакна Gimbal Панорамски Tripod Топката Главата за dslr фото Апарати Видео Снимање,Птица Гледа Tripod Главата Поддржува 360 степени Панорамски С?

YELANGU Професионални Карбонски Влакна Gimbal Панорамски Tripod Топката Главата за dslr фото Апарати Видео

Buyers rating:
DEN 3839.76

Од стока

Предупредување : 1.дизајниран за супер долго фокусна леќа, лесно и stably да фотографирате слики на брзо се движат предмети.Направен од карбонски влакна, на gimbal глава, се издвојува за нејзиниот лесни тело.Забелешка : за камера и tripod не се вклучени; за камера со telephoto зум леќи, ќе треба да се купи tripod планината прстен одделно за тоа да работат правилно и за подобра рамнотежа. 360 прецизност ниво уред, теренот ротирачки уред со пригушувањето од + 150 до -70, стабилна вертикална и подигнување на визуелни позиционирање.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Отстранете ја камерата и леќа од главата за време на поставувањето или транспорт; 3.На професионален дизајн на брзо ослободување плоча е повеќе хуманизирано,без tools да се инсталира на камерата,брзо да го инсталирате или деинсталирате камера,гума анти лизга мат прави камерата постабилна. 3/8 стандардни завртки е усвоена на дното, која може да се користи со 3/8 да 1/4 инчи завртка и повеќето tripods.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Брзо Ослободување плоча е фалсификувани да биде и деликатна и издржливи.Не се обидувајте да го закачите на база на главата на tripod со камерата во прилог;2.На gimbal глава вклучува стандарден QR плоча со двојно успеат безбедно дизајн за да се елиминира веројатноста од случајно паѓање на Камери.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне