• Свеж
ARTIBETTER 2 ПАРЧИЊА Дрвена Кутија за Накит Круг DIY Trinket Keepsake Складирање Организатор Занает Празно Поле за Прстен Хривнија Види Ѓердан Обетки

ARTIBETTER 2 ПАРЧИЊА Дрвена Кутија за Накит Круг DIY Trinket Keepsake Складирање Организатор Занает Празно

Buyers rating:
DEN 237.36

Од стока

DIY Дрвена Кутија за Накит рачно изработени DIY Накит Складирање Кутија Едноставен Накит Складирање Сад за Чување на Накит.Уникатен шестоаголна кутија за накит, е совршен за чување на обетки, прстени, монистра и други мини стока.Недовршениот Дрвена Кутија со Накит Заклучување Затворач.Можете да ги красат оваа недовршена накит кутија сепак сакате.Им даде на мајка ми, девојка или жена како една симпатична подарок за нив да се задржи tidbits, накит и украси.Description This е шестоаголна кутија за накит, направени од високо квалитетен материјал, издржлив и безбедно, на долг период да се користи.Можете да го користите за чување на вашиот накит, ѓердани, обетки, ir други на друго место.Одлична текстура и smoooth површина, голем складирање кутија за вас.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Дрво.- Големина : Околу 13 x 11 x 7cm Пакет Including1 x накит кутија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне