• Свеж
Прибор Месинг Бакар Уметноста Не-стап Тенџере Супена Лажица Домаќинство Висока Температура Отпорни Лажица Патување Прибор (Големина : 6 pack)

Прибор Месинг Бакар Уметноста Не-стап Тенџере Супена Лажица Домаќинство Висока Температура Отпорни Лажица Патување

Buyers rating:
DEN 3939.84

Од стока

Освен за производите прикажани во производот фотографии, нема други објекти се вклучени. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молиме да се разбере.Што е најважно, тие се во машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО.Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од околу 0-3cm, ве молиме understand2. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.Во меѓувреме, неговата набитост гарантира дека тоа нема да се наведнуваат лесно обезбедување на вас со долгорочна употреба. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се до крај.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне