• Свеж
Круг Екран на Smart Watch за Мажи Жени отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Следење Фитнес Види Bluetooth Повик Здравје Часовници за Android и iOS

Круг Екран на Smart Watch за Мажи Жени отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Следење Фитнес Види Bluetooth

Buyers rating:
DEN 1343.76

Од стока

1.28 Инчи Круг Екранот се каже збогум на проблеми на чести полнење.Спецификација : Модел : JM02 smart watch АПЛИКАЦИЈА : Da одговара на ПРОЦЕСОРОТ : RTK8762c+б.к големина на Екран : 1.3 полн круг ламинат калено стакло; 240*240 PX Меморија : Ram160 KB+rom64 MB Батерија : 200 m Ah, високо ниво на литиум полимер батерија Нормален режим : 15-25 дена, нормална 4-7 дена, во зависност од лична употреба РАНЛИВИТЕ Режим : 5.0 РАНЛИВИТЕ Полнење метод : адсорпција полнење СТАН suppor јазици : Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, англиски, германски, корејски, шпански, Јапонски, француски, руски, арапски, англиски, италијански, Португалски Карактеристики : Bluetooth повик (примање/остварувате повици), phone book, Чекор пребројување на гласовите, вежбање рекорд, сопствена позадина, да не се наруши режимот, спортски режим, Информации за потсетување, примање на SMS, дојдовен повик потсетување, мобилен телефон анти-изгубени, музика контрола, 24-час отчукувањата на срцето мониторинг, спиење, sedentary потсетување, крв, кислород, женскиот менструален циклус потсетник, да се Подигне својата рака за да заличи на екранот, аларм, dial поставување, театар режим, светлината на вредноста, stopwatch (стоперка), Вода-доказ : IP67 пакување листа : JM02 watch*1 Упатство *1 Податоците линија*1 Пакување кутија*1.

Карактеристиките

Model:
JM02 smart watch
APP:
Da fit
CPU:
RTK8762c+bk
Screen size:
1.3 full circle laminated tempered glass; 240*240PX
Memory:
Ram160KB+rom64MB
Battery:
200 mAh, high polymer lithium battery
Normal standby:
15-25 days, normal use 4-7 days, depending on personal use
BLE Mode:
5.0BLE
Charging method:
adsorption charging
APP suppor languages:
Simplified Chinese, Traditional Chinese, English, German, Korean, Spanish, Japanese, French, Russian, Arabic, Ukrainian, Italian, Portuguese :
Features:
Bluetooth call (receive/make calls), phone book, :
Step counting, exercise record, custom wallpaper, do not disturb mode, sport mode, :
Information reminder, SMS receiving, incoming call reminder, mobile phone anti-lost, music control, :
24-hour heart rate monitoring, sleep, sedentary reminder, blood oxygen, female menstrual cycle reminder, :
Raise your hand to brighten the screen, alarm clock, dial setting, theater mode, brightness adjustment, stopwatch, :
Water-proof:
IP67
packing list:
JM02 watch*1 :
Manual *1 :
Data line*1 :
Packing box*1 :

Вака можеби ќе ви се допадне