• Свеж
Chihuahua Куче Ткаенина Очила Куче Розова Компатибилен со AirPods Про Случај Покрие Кристално Јасни Заштитни Мека TPU Слушалки Случаи за Девојки и Момчиња Жени Мажи

Chihuahua Куче Ткаенина Очила Куче Розова Компатибилен со AirPods Про Случај Покрие Кристално Јасни Заштитни

Buyers rating:
DEN 479.76

Од стока

【 Перење инструкции 】се препорачува да се избрише и се чисти редовно.Совршен кроена:Овој заштитен случај совршено се вклопува со Airpods 3 Bluetooth слушалки, нема да влијае на безжично полнење, и е погодно за wired полнење од дното, без отстранување на заштитни случај.Совршен Подароци : Домот airpods случај ќе ги носи убаво расположение секој ден.【 Посебна Забелешка 】Оваа големина на податоци е нормална последица на различни мерни методи.Целосна Заштита : Направен Од Премиум Tpu, Мека И Lightewight, Дизајниран Со Исклучителна Шема, Силна Но Сепак Мека.【Применливи сценарија】Компатибилен со Air Pods 3 генерација Bluetooth слушалки направени од високо-квалитет TPU да се заштити вашиот Air Pods 3 од судири, паѓање и гребење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне