• Свеж
Zchan Автомобил Телефон Носителот одговара за Мерцедес-Бенц GLE-Класа,Воздухот се Пропустливи Телефон Планината одговара за GLE-Класа 2020-2021,Обичај се вклопуваат Магнет?

Zchan Автомобил Телефон Носителот одговара за Мерцедес-Бенц GLE-Класа,Воздухот се Пропустливи Телефон Планината

Buyers rating:
DEN 556.32

Од стока

Zchan Магнетни Автомобил Телефон Носителот Одговара За Gle-КЛАСА 2020-2021 ,Лоцирање На Инструмент-Таблата,НЕ сакаше да го Попречи Возење Визија.Магнетното Автомобил Телефон Планината Ширина Е до 1.69 Инчи,Може да Се Компатибилни Со Мобилни Телефони Од 3 До 7 Инчи.Речиси Сите Телефони Sutiable За i Phone,Samsung,паметен Телефон, без Тешки,Тенка Телефон Случај.Нема Алатки Се Потребни.Стави На База На Автомобилот,Телефонот Планината Се Залепи На База,А Потоа Се Зацврсти На Прстен,Отворете Го Копчето За Крај,Поставете Го Телефонот На Планината И Притиснете Ја Нежно.Телефонот Можете Да Го Користите Монтажа За Автомобил Вертикално Или Хоризонтално Или.Тоа Е Погодно Да Се Движите,Подигнување На Телефонски Повици.Телефонот Планината Ќе Го Направат Вашиот Возењето Побезбедно И Поудобно.Ќе Добиете Магнетни Автомобил Телефон Со Посебен Автомобил Планината,Метална База,Топката Заеднички,Кружни Прстен,Прирачник за Корисникот,Зошто да Не Купат Еден На Светлина Вашите Декоративни Автомобил?.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне