• Свеж
Отпечаток RFID Контрола на Пристап Колекции & Електрични ANSI Штрајк Заклучување+110-240V Напојување+Жичен Врата+RFID Keyfods/Картички+Копчето Излез

Отпечаток RFID Контрола на Пристап Колекции & Електрични ANSI Штрајк Заклучување+110-240V Напојување+Жичен

Buyers rating:
DEN 2879.76

Од стока

Нема потреба софтвер, лесен за ракување, Нема евиденција за складирање.Целосно самостојна/офлајн употреба, не се поврзете или кука до било кој КОМПЈУТЕР терминал.Помалку од 1 секунда за препознавање на корисникот.Чита прст и/или RFID картички и/или Лозинка.Сигурен, трајни и високо прецизни оптички сензор за отпечатоци.Отпорен на вода.Откривање на далечина : 3-10cm.Работата фреквенција : 125 Khz.Секој доаѓа со Клучните прстен вклучени.Компатибилен со сите RFID ID card reader за да се добие пристап.Секој токен пре-програмирани со уникатен ID кој е означен на неа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне