• Свеж
Пластични Големи Ѓубре Може да Wastebasket Контејнер за Ѓубре за Отпадоци Рачки за Бања, Кујна Канцеларија ученичкиот дом,

Пластични Големи Ѓубре Може да Wastebasket Контејнер за Ѓубре за Отпадоци Рачки за Бања, Кујна Канцеларија

Buyers rating:
DEN 463.20

Од стока

Секоја променлива може да биде различна.Квалитетот на изградба : се Направени од издржлив PP еколошки пластика.Лесен за чистење : избрише се чистат со влажна крпа. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори и светлосни ефекти може да предизвикаат благо боја разлики, ве молам прости ми.4" W (инчен), мери со рака, грешки може да се случи, главно во зависност од реалните product Applicable сцена : студентска соба, дневна соба, спална соба, kitchen1. Исклучување на предмети кои не се прикажани во производот фотографии.Ви благодариме.Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца, логистика, обично ќе брод во рок од 1-3 дена, се проценува дека времето за испорака е 9-15 дена.Димензии се мерени рачно.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ. Калибрација на референтни за горенаведените податоци. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Функционалност и флексибилност : се користи во многу места во вашиот дом; обидете се со овие алатки за да се продавница за играчки на вашето дете playroom или спалната соба, потрошни материјали и вградена во рачки ги направи совршен за чување на вашите омилени мали парчиња Автомобили, кадифен играчки и други играчки; исто така одлична за станови, домови, кабини, campers, RVs и апартмани.Компактен дизајн : овие ѓубре лименки со вграден-во рачки се идеални димензии за внатрешни работи кабинети, под шалтери, под тоне и други мали простори; тие се во склопот скриени во тесни простори или веднаш до тоалет.Стил : Нордиските ѓубре can Material : ПП заштита на животната средина plastic Size : 11. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Umbra ESMA Отпад, Никел
  • Свеж
Се проценува:

Umbra ESMA Отпад, Никел

Единствена, нередовно во облик на отпад за бања или кујна.Направени од ' рѓаотпорни на никелобложено мес

DEN 958.80