• Свеж
QCHENG Жените Тренингот Сетови 2 Парче Пред Zip Долг Ракав Сечење на Врвот и Лесна Leggings Поставите Салата Облека Јога Облека

QCHENG Жените Тренингот Сетови 2 Парче Пред Zip Долг Ракав Сечење на Врвот и Лесна Leggings Поставите Салата

Buyers rating:
DEN 479.76

Од стока

Ве молиме проверете ја нашата големина на табелата во последните слики внимателно(НЕ големина на табелата).Пинк Legging Комплети за Жени Тимови. ✤ Високо-Квалитетни Ткаенини : QCHENG тренингот комплети за жени е направен од 25% полиестер+65% најлон+10% spandex, висок квалитет на лесни, меки и дише ткаенина.Внимание : . ✤ Прилики : на појавување На лесна leggings собата е совршен за повик, спорт, вежба, кондиција, тренингот, фитнес, јога, Пилатес, аеробик, трчање, џогирање, танцување, возење велосипед, пешачење, качување бокс, куглање, тенис, бадминтон или други топката игри.Сина Салата Комплети за Жени 2 Парче.Рака Мие Само.Пред пеглање, ве молиме посипете отпадоци вода и го постави на железо машина во ниска температура (под 100 степен). ✤ Совети за ГОЛЕМИНА : Како многу клиенти преглед е мала и сит, да се направи повеќе прецизни, ние се ажурирани нашата големина на табелата врз основа на висината и тежината.Три-димензионални карактер на саќе структура го прави ова ткаенина има и висока еластичност и добро се враќа еластичност.Четири-насочно водат техника овозможува слободно движење мобилност и максимална удобност.Патент затворање.Зелена Јога 2 Парче Комплети за Жени.Црна Тренингот Комплети за Жени 2 Парче.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Големина S=НАС 0-2, M=НАС 2-4, L=НАС 6-8, XL=НАС 8-10.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне