• Свеж
NaRHbrg Пердув Мини Фустан за Женска Долг Ракав Crewneck Sweatshirt Туника Блузи Секојдневен Лесни Sweatshirt Фустан Џебови

NaRHbrg Пердув Мини Фустан за Женска Долг Ракав Crewneck Sweatshirt Туника Блузи Секојдневен Лесни Sweatshirt

Buyers rating:
DEN 168.00

Од стока

Супер меки и удобни,погодни за повеќето тело форми,и тоа совршен за повик за плажа,забава,саем,коктел, одмор,одмор,работа,boho, патување,клуб и секојдневниот живот, било прилики.Се повлече На затворање. 【Почитувани Кралицата】ве молиме да проверите на нашата големина на табелата, ние ви препорачуваме купи 1-2 големина Нагоре. ♥Здраво, Почитувани Купувачи, (ლ╹◡╹ლ) Добредојдовте на ☛Na RHbrg☚ Продавница !♥ ♥[Нашата Продавница] : ♥ ♥Na RHbrg е Меѓународен бренд за долна облека се фокусира на жените Божиќ облечи, блузи, палто, јакна, кошула, Костим за капење, Бикини, долна облека, babydoll, sleepwear, долна облека, pj сет, итн. 2022 Мода се Облекуваат за Жените. ♥Лето strapp замав Фустан секојдневен лабава cami фустан пролет цветни печати фустан boho печатени облека за жени коленото висока ракави лето облека за жени cami фустан боја sundress за жените се облекуваат вратот мини фустан за партија коктел костим за капење прикријат фустан boho sundress племенски печати замав резервоарот фустан шпагети рака фустан лизга фустани жените коктел партија cami фустан свадба гостин фустан вечер фустан враќањето дома фустан без ракави мини фустан Лето Секојдневен Удобно Мека Породилно Оглавник фустан без Ракави. ♥ Стил : T-shirt се Облекуваат Едноставно,еластичен,чисто и лабава одговара.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени Испорака : Обично 10-18 Дена.Ние се земе многу време за тестирање видови на материјали за развивање на различни стилови, само да се презентираат најдобрите производи за секој клиент! ♥Информација за производот : ♥ женски Фустан Слатка тенок; bodycon; облека; облека; патент; облека; без ракави; жената; bodycon бургундија молив патент романтична мрежа предиво flounce матурска коленото должина точки погоре трикотажа слаби pullover sweatshirt coctail дневна резервоарот тесни фитинг круг деколте тело-един обвивка близу од v-вратот, бел shift слатка боја sundress жена дама помлад тинејџерски есен Боја : 1-жолта | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне