• Свеж
2 - W Моќ на Чувствителни Формула 22% Заб Белење на заби Колекции + Нов Aftercare Гелови/Огромен 20ml

2 - W Моќ на Чувствителни Формула 22% Заб Белење на заби Колекции + Нов Aftercare Гелови/Огромен 20ml

Buyers rating:
DEN 599.76

Од стока

Без Разлика По Само 1 - 20 Минута Апликација / Чувствителни Заби 22% Формула.Се препорачува Aftercare Гелови Вклучен, МОРА ако кајгана или избелуваат забите. 2 ОГРОМЕН 10 ML Оптимизиран Формула Белење на Гелови, 40 Апликации Во Секој /НЕ е МАЛА 3 CC ШПРИЦЕВИ ТУКА.Само W Моќ 22% Оптимизиран Формула Нуди Истата Белење на Моќ 35%, без операција.Со гордост се Направени во САД со Храна Одделение Состојки - Апсолутно Нема Филери, Не Тестирање врз Животни или Состојки.Овој 22% W Моќ Белата Оптимизиран Формула нуди истата белење на моќта како на 35% или посилна, минус осилото.Едноставно го носат овој 10 минути подолго од посилниот формула за да се добијат истите резултати.Подобро за вашите заби, полесно на вашите непца..Избелуваат забите во половина од времето дома со овој оптимизиран формула од W Моќ Бела.Овој гел е формулиран да се чува во фрижидер за допрете прозорци за до 2 1/2 години..се Добие 5-10 Нијанси Побели во 20 Дена.Само 30 минути или помалку по апликацијата.Ние, исто така, вклучуваат aftercare гелови користи по белење.Квалитет 22% carbamide пероксид гел се користи во целиот свет.Оваа формула е Направен во САД.Нејзините случува во вашата уста, дека ќе бидат безбедни и да се купи smart..Бидете сигурни дека нејзините Направени во САД..Формулиран со 100-процентно чист формула без спојници или адитиви што се користат.Оптимизиран p H формула за високото белење перформанси.Кошер USP глицерин (без животински нус-производи).Вклучува : Четири thermoforming коцки, Две 10-cc шприц (80 третмани) исполнет со 22 проценти гел за белење, Две фах контејнери, Два слободни aftercare гелови, плус 2 патување случаи.Целосни Инструкции.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне