• Свеж
Џамбо Сребро Mylar Фолија Партија Балон - Број 50

Џамбо Сребро Mylar Фолија Партија Балон - Број 50

Buyers rating:
DEN 1968.00

Од стока

Вклучува 2 Гигант Mylar Фолија Балони за да креирате бројот педесет.Совршен за родендени, празници, свадби, годишнини, дипломирањето, или било каква свеченост.Секој балон measeures околу 40" високи.Хелиум не се вклучени.Додадете дополнителен прибор за на маса, декорација, услуги и активности да ја заврши својата партија.Една Големина.Вклучува (2) 34" Џамбо фолија балон (Забелешка : Балони брод станот.).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне