• Свеж
CUJUX Професионални Глас Активира Digital Audio Recorder USB Пен Нон-Стоп 100hr Снимање PCM 1536Kbps Надворешен Микрофон (Капацитет : 32GB, Боја : со Микрофон)

CUJUX Професионални Глас Активира Digital Audio Recorder USB Пен Нон-Стоп 100hr Снимање PCM 1536Kbps Надворешен

Buyers rating:
DEN 9147.60

Од стока

Вградениот Звучник. 1.8 инчен OLED Екран.Поддршка на Микро SD картичка( До 64 GB дополнителни меморија)!!.Работат со Windows и Mac OS систем (Треба да ја инсталирате wav играч).Полнење на Батеријата(800mah) ,Продолжува со снимање повеќе од 100 часа(Mp3 формат).Број на модел : ГШ-R06 Feature:Поддршка на Микро SD картичка( До 64 GB дополнителни меморија)!!Еден Копче за Намалување на Шумот : Push up "Бучава Ц" копчето за да се намали животната средина noise Rechargeable Батеријата(800mah) ,Продолжува со снимање повеќе од 100 часа(Mp3 формат)Снимање модел : управување со проектен циклус WAV : 1536 Kbps/1024 Kbps/768 Kbps/512 Kbps,Mp3 : 192 Kbps/128 Kbps/64/32 Kbps Work со Windows и Mac OS систем (Треба да ја инсталирате wav играч)Време-Поставување : може име на датотека се искористи времето, лесно да се знае на кој ден е запишано.Глас Активира Режимот : Започнете со Снимање, кога има звук, пауза, кога на звук( не може да се вклучи со глас , се уште треба притиснете REC копче како и обично)Вграден во Speaker Has на 1.8 инчен OLED Screen Include Лозинка protection Alarm Часовник function Multiple папки за тесто организација на сите ваши стотици снимки.Капацитет на складирање : 8 GB or16 GB или 32 GBRecord Формат : управување со проектен циклус WAV или Mp3 формат.Микрофон : Двете Не-насочен кондензаторот MICPackage Include1 x 8 GB или 16 GB или 32 GB recorder1 x USB датум cable1 x Earphone1 x Аудио Cable1 x Instructions Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Luhr Jensen Coyote Flasher
  • Свеж
Се проценува:

Luhr Jensen Coyote Flasher

0 Coyote Flasher Flo.Зелена / Chartreuse УВ.На LuhrJensen Coyote Flasher е најдобар длабока вода контрола уред некогаш наменета з�

DEN 473.28