• Свеж
3M 2364 Маскирање Лента, 6.5 Мили, 2 x 60 yds, Тен, 12/Случај, 3M Акции# 7000088385

3M 2364 Маскирање Лента, 6.5 Мили, 2 x 60 yds, Тен, 12/Случај, 3M Акции 7000088385

Buyers rating:
DEN 1603.20

Од стока

Одлично за општи маскирање апликации каде добро се држи моќта и температура перформанси е потребно.Обезбедува чиста отстранување од прав обложен и нерѓосувачки челик површини.Работи и околу облини и неправилни површини.Withstands температури до 300° F. за 30 минути.Палачинка хартија поддршка со гума лепило. 3 M Акции # 7000088385, Серија 2364. 2 инчен x 60 yds. (12 Парчиња) 3 M 2364 маскирање лента.Одлично за општи маскирање апликации каде добро се држи моќта и температура перформанси е потребно.Обезбедува чиста отстранување од прав обложен и Нерѓосувачки челик површини.Работи и околу облини и неправилни површини.Withstands температури до 300° F. За 30 минути.Палачинка хартија поддршка со гума лепило.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне