• Свеж
Природата Дома Декор 300TW5 Атлантскиот Колекција Бања Додаток Сет на 5-Парче во Teakwood Мермер

Природата Дома Декор 300TW5 Атлантскиот Колекција Бања Додаток Сет на 5-Парче во Teakwood Мермер

Buyers rating:
DEN 4318.80

Од стока

Уникатен Тиково Мермер 5-Парче Бања Додаток Сет на Атлантскиот Колекција.Секој комплет вклучува еден секоја од Гимнастик, Четка за заби Носителот Сапун Јадење, Лосион за Диспензерот и Канистер.Природата Дома Декор Ексклузивен Дизајн.Елегантна, Декоративен и Функционален.Мермер & Оникс се природни материјали се обврзани да имаат варијации Оттука секој објект може да има извесно отстапување во боја и текстура од прикажаната слика.Ова пет парче бања додаток поставите направена од многу уникатна Teakwood Мермер се состои од еден на секој од Гимнастик, Држач, Четка за заби, Сапун Јадење, Лосион за Диспензерот и Канистер.Ова рачно изработени и полски убава сет е дизајниран во Њујорк и произведени исклучиво за Природата Дома Декор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Luhr Jensen Coyote Flasher
  • Свеж
Се проценува:

Luhr Jensen Coyote Flasher

0 Coyote Flasher Flo.Зелена / Chartreuse УВ.На LuhrJensen Coyote Flasher е најдобар длабока вода контрола уред некогаш наменета з�

DEN 473.28