• Свеж
MAYASAF 513121 Предните Тркала Центар Имајќи Собранието за Chevy Impala/Потфат/Монте Карло, за Buick Век/Рандеву/Terraza, за Кадилак DeVille/DTS, за Pontiac гп Години Аурора

MAYASAF 513121 Предните Тркала Центар Имајќи Собранието за Chevy Impala/Потфат/Монте Карло, за Buick Век/Рандеву/Terraza,

Buyers rating:
DEN 777.36

Од стока

【Дел Fitment】2000-13 Impala/2000-07 Монте Карло/1997-99 Потфат, 1997-05 за Buick Век/2005-09 Лакрос/2000-05 Le Sabre/2006-11 Луцерка/1997-05 Парк Авенија/1997-04 Регал/2004-07 Рандеву/1997-99 Ривиера/2005 Terraza, 2000-05 Bonneville/1997-99 гп/2000-05 Монтана, 2000-05 за Кадилак De Ville/2006-11 DTS/1997-02 Eldorado/1997-99 Севиља, 2001-03 Аурора/1998-99,2002 Интрига/1997-04 Силуета. 【Материјал FWD. 2000-2007 за Chevy Монте Карло 5 Гром w/ABS; FWD. 1997-1999 за Chevy Потфат 5 Гром w/ABS; FWD. 1997-2005 за Buick Век 5 Гром w/ABS; FWD. 2005-2009 за Buick Лакрос 5 Гром w/ABS; FWD. 2000-2005 за Buick Le Sabre 5 Гром w/ABS; FWD. 2006-2011 за Buick Луцерка 5 Гром w/ABS; FWD. 1997-2005 за Buick Парк Авенија 5 Гром w/ABS; FWD. 1997-2004 за Buick Regal 5 Гром w/ABS; FWD. 2004 FWD. 1997-1999 за Buick Ривиера 5 Гром w/ABS; FWD. 2005 година за Buick Terraza 5 Гром w/ABS; FWD. 2000-2005 за Pontiac Bonneville 5 Гром w/ABS; FWD. 1997-1999 за Pontiac гп 5 Гром w/ABS; FWD. 2000 FWD. 2000-2005 за Кадилак De Ville 5 Гром w/ABS; FWD. 2006-2011 за Кадилак DTS 5 Гром w/ABS; FWD. 1997-2002 за Кадилак Eldorado 5 Гром w/ABS; FWD.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне