• Свеж
Zwj Бања Калено Стакло Полици Агол Складирање Носителот Полица со Железнички Ѕид Монтирани Нерѓосувачки Челик Anodizing Заврши 22 Инчен xindekaishi77 (Големина : 55cm)

Zwj Бања Калено Стакло Полици Агол Складирање Носителот Полица со Железнички Ѕид Монтирани Нерѓосувачки Челик

Buyers rating:
DEN 7148.40

Од стока

✽ ЗАДЕБЕЛЕНА БАЗА : задебелена голема база на & задебелена основна плоча, стабилни и не се изгубат. ✽ ЗАОБЛЕНИ ИВИЦИ ДИЗАЈН : На работ на врвот полица е chamfered, аглите се круг, убаво и безбедно. ✽ СТАКЛО COUNTERTOP : калено стакло чување на countertop, без пепел, лесен за чистење, силна носивоста, може да поставите повеќе предмети. ✽ ДИЗАЈН : Европа, Едноставност и Модерен изглед, со прикривање на шрафовите за монтирање дупки, повеќе стабилен и модерен. ✽ ГАРАНЦИЈА И СЕРВИС : Контактирајте со нас како сигурен пријатели ако не се чувствуваат задоволни.Параметар : Материјал : Калено стакло + нерѓосувачки steel Main Боја : Silver Finish : Брусен Заврши Инсталацијата Метод : Удар installation Note : Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика, времето за испорака е 15-20 дена.Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне