• Свеж
Аксиома 32GB DDR4-2400 ECC LRDIMM за HP - 805353-B21

Аксиома 32GB DDR4-2400 ECC LRDIMM за HP - 805353-B21

Buyers rating:
DEN 6287.28

Од стока

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Пакет должина : 5.25".Пакет ширина : 1.23".Пакет висина : 0.15".Земја на Потекло : КИНА.Аксиома 32 GB DDR4 SDRAM Мемориски Модул - 32 GB - DDR4-2400/PC4-19200 DDR4 SDRAM - 2400 MHz - CL17 - 1.20 V - ECC - 288-pin - LRDIMM - Доживотна Гаранција.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Кингстон 64GB Меморија
  • Свеж
Се проценува:

Кингстон 64GB Меморија

64 GB DDR42933 MHz LRDIMM Quad Ранг Модул.Кингстон Брендиран Производ Сервер Меморија.Сите Кингстон модули се 100% тес

DEN 2174.40