• Свеж
Kissitty 160pcs/кутија Мешана Боја Нерѓосувачки Челик Колона Пати во Текот на Папочната Крајот Совети 4x10mm Кожа Лента Менгеме Затворач за DIY Занает Изработка на Накит

Kissitty 160pcs/кутија Мешана Боја Нерѓосувачки Челик Колона Пати во Текот на Папочната Крајот Совети 4x10mm

Buyers rating:
DEN 299.76

Од стока

【 ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за 】Вкупно 160pcs виткање crimp завршува во 4 бои; Вклучувајќи 20x Црна, 20x Златни, 20x Розово Злато, 100x Platinum Боја. 【 Одговара за 3,5 мм Канапи】за 4mm широк, 10мм долго, 1mm дијаметар јамка; одговара за 3,5 мм дијаметар на глас. 【ААА Квалитет】на 304 Нерѓосувачки челик материјал. 100% Квалитетот контролирани рачно пред пакување. 【 ЛЕСНО ДА се DIY 】Вметнете го кабелот крајот во U-облик на цевка и притиснете enter плоча надолу со клешти се додека не pinches цврсто околу мозок, без лепак е потребно, лесен за употреба. 【 МУЛТИ-АПЛИКАЦИЈА 】Тие можат да се користат и накит и ракотворби изработка на проекти.Менгеме нив на жица завршува на вашиот earring, ѓердан, нараквица, anklet или ја завршат својата ознака, телефон украс/држачот на lanyard и така натаму.Опис : Kissitty 60pcs/кутија Мешана Боја Нерѓосувачки Челик Колона Пати во Текот на Папочната Крајот Совети 4x10mm Кожа Лента Менгеме Затворач за DIY Занает Накит Making Kindly Забелешка : Боја може да биде малку поинаква од слика, бидејќи на различни екранот на уредот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне