• Свеж
MATFORCA 14 Пакет Замена Прашина Кеси за Ecovacs DEEBOT T8 Серија OZMO AIVI T8 Max/N8 Про Плус/ N8 Pro/ DX93 DDX96 Робот Правосмукалка, Одговара за Yeedi Vac Станица

MATFORCA 14 Пакет Замена Прашина Кеси за Ecovacs DEEBOT T8 Серија OZMO AIVI T8 Max/N8 Про Плус/ N8 Pro/ DX93

Buyers rating:
DEN 503.76

Од стока

Компатибилен со T8 Серија : Овој Вакуум Прашина Кеси одговараат за Ecovacs Deebot T8, T8 AIVI, N8 Про Плус/ N8 Про, DX93 DDX96 Вакуум Делови.Одговара за Yeedi Vac Станица.Голем Капацитет : Работи одлично со Ecovacs Deebot 2.5 L Авто-Празно Место, Автоматски се Празни На Dustbin.Млеко за Чистење : Посебни запечатување дизајн држи недели на прашина, нечистотија.Лесен За Употреба : Како нормален замена додатоци дел на T8 Серија Робот Правосмукалка, тоа може да биде лесно да се отстрани и замени.Пакет Содржи : 14 Пакет Прашина И Кеси.Се препорачува замена на оваа vac прашина кеси 20-40 дена однос на користење на ситуацијата.Вклучува : 14 Пакет Замена Vaccum Торба Одговара за Yeedi Vac Станица.Компатибилен со Ecovacs Deebot T8, T8 AIVI, N8 Про Плус/ N8 Про, DX93 DDX96 Правосмукалка.Напомена : Ова не е за други бренд ОЕМ производ, сите производи направени од страна на MATFORCA.Секое користење за други бренд имиња или модел ознаки за овој производ се направени исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне