• Свеж
liushop Птичји Кафез Папагал Стојат Нерѓосувачки Челик Големи Живеат Птица Обука Птица Стојат Материјали Мала Птица Миленичиња Игра Замав за Parakeets Финч Птица Птица Па

liushop Птичји Кафез Папагал Стојат Нерѓосувачки Челик Големи Живеат Птица Обука Птица Стојат Материјали Мала

Buyers rating:
DEN 3799.68

Од стока

Широка употреба : Тоа е лесно да се отвори/затвори во цел дека ќе може да се грижи за вашето бебе птици expediently.Откријте долгогодишен тајната на врвот внатрешни работи декоратерите.Направи магичен прикажува со овие неверојатно разновиден birdcages со користење на нив да се покажат цветни аранжмани и збирки на вашите омилени работи. 1. Структура : Игралиште двоен слој за обука за поддршка, забава скала и замав, од нерѓосувачки челик, храна првенство и шасија, лесен за чистење. 2. Димензии : 36 CM×23 CM×57 CM/14.1 во×9.0 во×22.4 во. (Должина X Ширина X Висина). 3. Материјал : дрво. 4. Пространа простор : птицата решетката е најмногу погоден за мали и средни птици, како што се папагали, cockatoos, macaws, parakeets, lovebirds, canaries, папагали, гулаби, finches и quails.Тоа може да се користи двете затворен и отворен за вашите птици, овие се прекрасни роденден, housewarming и годишнината подароци.Име на производ : птичји кафез, птица rack Product материјал : wooden Product боја : погледнете ја сликата на екранот!Применливи сцена : погодна за внатрешна и надворешна use Quickly : 1. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување.2. Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, благодарам you3. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.4. Поради разликата помеѓу светлината и снимање агол или на светлината под екранот, може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ги реши овие проблеми, како е можно поскоро.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне