• Свеж
salaheiyodd Макси Мама Romper Мене Фустани+Headband Ракави Поставите Лето Појавување Семејство и Девојки Облека&Set (Сива, 3-4 Години)

salaheiyodd Макси Мама Romper Мене Фустани+Headband Ракави Поставите Лето Појавување Семејство и Девојки Облека&Set

Buyers rating:
DEN 2167.20

Од стока

3 : Овие Мама И Мене Појавување на Облека Е Погоден За на Плажа,свадба,оди На Роденден,бебе Туш, Денот на Мајката. 4 : Материјал Е Памук, Мека,дише И Удобен За Beachwear Во Лето. 4 : Стил Солидна Боја Дизајнот, Со Tassel Топката Headband, Ќе Ви Направи Стил Дојде Симпатична.Пакет Вклучуваат:1 PC Фустан + 1 PC Headband. 2 : Лето без Ракави Мама И Мене Појавување на Облека За Семејна Фотографија,сите Фустани Доаѓаат Со Симпатична Headband.Пакет вклучуваат:1 PC фустан + 1 PC headband5 : Ова е најдобар одмор подарок за деца, пријатели и колеги, јас сум сигурен дека тие ќе се допаѓа it3 : Овие мама и мене појавување на облека е погоден за на плажа,свадба,оди на роденден,бебе туш, Мајката Day4 : Стил солидна боја дизајнот, со tassel топката headband, ќе ви направи стил дојде cute2 : Лето без ракави мама и мене појавување на облека за семејна фотографија,сите фустани доаѓаат со симпатична headband.4 : Материјал е памук, мека,дише и удобен за beachwear во summer1 : Пол : girls Commodity видите :.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне