• Свеж
Круг Складирање Кошница Слој Организатор Бин Перење Забавува За Расадник Облека, Играчки Куче

Круг Складирање Кошница Слој Организатор Бин Перење Забавува За Расадник Облека, Играчки Куче

Buyers rating:
DEN 503.76

Од стока

【Посебна Забелешка】 Поради различни мерни методи, грешка во рок од 1-2cm е нормален феномен.Тоа е многу погоден за универзитетот соба, апартман, hotel, бебе соба и алатка соба. 【Применливи Ситуација】На перење кошница лесно може да се здипли кога не е во употреба за да се зачува простор.Топ dustproof drawstring устата дизајн, лесно да се отвораат и затвораат, спречување на облека, играчки и други објекти за складирање за долго време од паѓање нечистотија на нив.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне