• Свеж
BJL-Вакуум Складирање Торба Патување Вакуум Компресија Торба за Слободни Вшмукување Облека Завршувањето на Патнички Багаж Складирање Торба Рака се тркалаат Торба 2

BJL-Вакуум Складирање Торба Патување Вакуум Компресија Торба за Слободни Вшмукување Облека Завршувањето на

Buyers rating:
DEN 1898.40

Од стока

Даде облека пет-ѕвезда дом, да ги задржи на облека далеку од влага и mildew на медицина, а се задржи природниот вкус.Вакуум транспорт торба е предвидено со воздушна пумпа, и боја не е случајно испратени; на раката се тркалаат перница не даде воздушна пумпа.Вакуум складирање, нема потреба за воздушна пумпа, рака-тркалање притисок може да заврши на издувни гасови, едноставен и лесен, лесно да се носат.Торба дека може да биде компресирана без никакви алатки е многу лесен за употреба, лесно за носење, и лесно да патуваат.Едноставен и транспарентен изглед, лесно да го решите и продавница, лесно да се организира, облека на прв поглед, директни и брзо пребарување, убава и практична.Име на производ : Слободен вшмукување вакуум складирање bag Product боја : transparent Product стил : simple Product материјал : PA+PEApplicable простор : спална соба, гардероба, wardrobe Applicable предмети : јоргани, облека, кадифен products Product листата : големи * 1; мали * 1;Производ големина : големи 60*45см, мали 50*40cm,Функција : dustproof, влага доказ, водоотпорен, итн.Ве молиме не го отстраните мека гума plug на воздухот млазницата, во спротивно тоа ќе предизвика истекување на воздух.Не користете остри објекти за да се подредат на површината на производот.Не допирајте ја површината на производот со тврди предмети, како што се метални на облека за да се избегне оштетување на производот во текот на компресија.Поради прирачник за мерење и производот е телескопски перформанси, големината може да биде малку поинаков и ќе не влијае на користењето.Ќе добиете производ во рок од 15-20 дена од нарачката.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне