• Свеж
DBHCJ Природни Мермер Ashtray Дома Дневна Соба Креативни Office Home Персоналните Декорација Украси,2

DBHCJ Природни Мермер Ashtray Дома Дневна Соба Креативни Office Home Персоналните Декорација Украси,2

Buyers rating:
DEN 424.80

Од стока

Оваа ashtray има казна, цврста текстура, мазна и носат-отпорни, природен камен модел со electroplated метал заграда, ниско-клуч луксуз, домот вкус, уметност и практичност коегзистираат.Одличен квалитет од 100% мермер : Овој производ е направен од 100% природни мермер.Совршено се запечатени и полиран од страна на страна, мермер има уникатна сјај.Тоа е издржлив, елегантен изглед и висока во текстура.Широк спектар на употреба : се многу погодни за семејства, простории за состаноци, прослави и социјални настани, а исто така се погодни за барови, градини, тераси, балкони или базени.Но ова е исто така идеален подарок идеја, како што се роденден, годишнина, Божик, Нова Година или како гостин подарок.Практичен и разноврсна : Мермер ashtray е практично природен производ.Основата на ashtray е фирма и тешки, што го прави лесно да се застане и транспорт.Грижа инструкции : Само се чистат со чиста вода.Не користете било какви хемиски производи за чистење, како овој производ е направен од 100% природен камен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Најдобрите светски без чад Ashtray
  • Свеж
Се проценува:

Најдобрите светски без чад Ashtray

На Бездимен Јапонски Ashtray Помага да го Исчистите Воздухот од Чад и Мирис!.Оваа Листа Вклучува : без чад Asht

DEN 551.52