• Свеж
Роналдо #7 Човек на Обединетите Дома Мажи Фудбал Џерси - 2021/22

Роналдо 7 Човек на Обединетите Дома Мажи Фудбал Џерси - 2021/22

Buyers rating:
DEN 1680.00

Од стока

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.РОНАЛДО #7 втиснати на задната страна.Изработени од 100% Полиестер.Извезена клуб сртот и бренд лого на градите.Назад вратот снимање.Tagless јака.Овој објект е во Возрасни големини.РОНАЛДО #7 топлина втиснати на задната страна.Изработени од 100% Полиестер.Извезена клуб сртот и бренд лого на градите.Назад вратот снимање.Tagless јака.Овој објект е во Возрасни големини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне