• Свеж
Rubbermaid 24 x 48 од Страна на Панел Платформа Камион

Rubbermaid 24 x 48 од Страна на Панел Платформа Камион

Buyers rating:
DEN 2783.28

Од стока

Rubbermaid 24" x 48" од Страна на Панел Платформа Truck This страна панел платформа камион од Rubbermaid е идеален за транспорт и задржување на мали пакети и материјали.Тешки-должност во прав-обложена жица за страничните панели држи мали предмети во платформата камион.Тоа, исто така, има украсениот-во врска надолу слотови за оптоварување за безбедност и текстура палубата површина се намалува товарот пропаѓање.Оваа страна панел платформа камион е 24" x 48" и има 2 фиксни и 2 вртливата casters за оптимална контрола и маневрирање.Модел # : FG4486 Боја : Црна Прав-Обложена Жица за Страничните Панели Страна Панел, Cut-Испис Вратоврска Надолу Слотови Retainer Клипови Спречи Несакана се Справи со Отстранување Прав Обложен Челик се Справи со 2 Фиксни, 2 Вртливата Casters Максимална Тежина Капацитет : 1200 Кг.Вкупно Камион Должина : 56" Вкупно Камион Ширина : 24-1/2" 6010857.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне