• Свеж
Perfecta 16% Carbamide Пероксид 8pk (8 гелови)

Perfecta 16% Carbamide Пероксид 8pk (8 гелови)

Buyers rating:
DEN 2292.00

Од стока

Докажано досие.Свежо Нане вкус.Нема хемиски адитиви потребно поради Perfectas единствена формулација.Гликол база минимизира дехидрација да се избегне чувствителност. 8 шприцеви (3cc секоја) на Perfecta!патентирана белење на гел.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне