• Свеж
Приклучен Кабел Мозок, 4K 30HZ Резолуција ABS да Адаптер со да Кабел за Домашна Мрежа за Жена за AV Примачи(10 м)

Приклучен Кабел Мозок, 4K 30HZ Резолуција ABS да Адаптер со да Кабел за Домашна Мрежа за Жена за AV Примачи(10

Buyers rating:
DEN 1636.80

Од стока

Идеален high‑definition графика сигнал transmission2. машко‑кон‑машко кабли поддршка Ethernet, 3 D, 4k видео, кој е компатибилен со Blu‑ray плеери, 3 D Телевизори и AV примачите со full HD и ултра HD.Идеален high‑definition графика сигнал на пренос. Бакар проводници со гас за вбризгување на dielectric и трокреветни оклопна.Поседуваат 4 K 30 HZ резолуција, insert (внеси) и се игра со високи перформанси сигнал на пренос. Метален слој и 2‑слој на алуминиум полиестер филм за да се спречи надворешни сигнал пречки, да се обезбеди стабилен пренос и за намалување на јачина на косата.Позлатени конектори на двата краја за најдобри спроводливост и сигнал intergrity3.Позлатени конектори на двата краја за најдобри спроводливост и сигнал intergrity.Повеќе нишки на висока чистота бакар проводници може да го подобри сигнал интегритет и намалување на отпорот. Повеќе нишки на висока чистота бакар проводници може да го подобри сигнал интегритет и намалување на отпорот.Метален слој и 2‑слој на алуминиум полиестер филм за да се спречи надворешни сигнал пречки, да се обезбеди стабилен пренос и за намалување на јачина на косата.Бакар проводници со гас за вбризгување на dielectric и трокреветни оклопна.Позлатени контакти обезбеди поголема отпорност на корозија како и подобрениот сигнал на пренос.Покриеноста на 100% полиетилен со висока густина и polyvinyl хлорид обвивка изолатите надворешните сигнали.Функција : 1.6 ft Support Резолуција : 4 K 30 HZ Пакет Листа : 1 x на Кабел. Поседуваат 4 K 30 HZ резолуција, insert (внеси) и се игра со високи перформанси сигнал на пренос.Покриеноста на 100% полиетилен со висока густина и polyvinyl хлорид обвивка изолатите надворешни signals5.Позлатени контакти обезбеди поголема отпорност на корозија како и подобрениот сигнал transmission4.HDMI машко‑кон‑машко кабли поддршка Ethernet, 3 D, 4k видео, кој е компатибилен со Blu‑ray плеери, 3 D Телевизори и AV примачите со full HD и ултра HD.Ги поддржува сите резолуции за 3 (PS3)/Playstation 4 (PS4)/Xbox Еден и 4k HDSpecification : Предмет Тип : за да Cable Material : ABS (и други мешани материјали)Боја : Црна надворешниот cover Length : Прибл.

Карактеристиките

Item Type:
to Cable
Material:
ABS (and other mixed materials)
Color:
Black outer cover
Length:
Approx. 10meter / 32.8ft
15meter / 49.2ft :
20meter / 65.6ft :
Support Resolution:
4K 30HZ
Package List:
1 x to Cable :

Вака можеби ќе ви се допадне