• Свеж
Моќ Хаб со Ултра Елегантни Аларм | Редефинирање на Полнење | Полнење до 6 Уреди со Користење само на еден Штекер | Атрактивни Сигурен Маса на Полнење | Направени од ст?

Моќ Хаб со Ултра Елегантни Аларм | Редефинирање на Полнење | Полнење до 6 Уреди со Користење само на еден Штекер

Buyers rating:
DEN 1560.00

Од стока

МОЌТА на ВАШИОТ НОЌНАТА Наша Моќ Центар Ултра пакети многу енергија во вашиот десктоп, маса, или ноќната, полнење до 6 уреди со користење на само ЕДЕН ѕиден штекер.Со 4-USB Порти и 2-AC Пристаништа, нашата Моќ Центар Ултра ви овозможува да го приклучиш во лап-топ компјутери, биро светилки, принтери, итн.во 2-AC Пристаништа во грбот и сите други помали уреди во 4-USB Порти во предниот дел.НОВИОТ ЕЛЕГАНТЕН вградениот будилник Наша Моќ Центар Ултра има вграден дигитален часовник со аларм со 4 dimmer нивоа (вклучувајќи и "нема светлина" ниво), што ви дава голем опсег за осветленост од исклучително слабо да светла.Таму е исто така на 9 минута одложување кое може да биде континуирано се притисне до алармот себе е исклучен.Нашиот патентиран дизајн е совршен начин да се направи вашиот десктоп, workspace, или ноќната средена.СИГУРЕН АЛАРМ Нашата хаб има резервна копија од план.Центар има две AAA батерија слотови, така што, во случај на прекинување моќ, батериите ќе удар и вашиот алармот сепак ќе се оди надвор.Никогаш не се грижите за исчезнати аларм повторно!.ДОСТАПЕН ВО 2 ДЕКОРАТИВНИ БОИ Наша Моќ Центар Ултра е достапен во 2 декоративни бои за да се надополни секоја соба : 100% Еко-Пријателски Бамбус и елегантен Црн Leatherette.ДИМЕНЗИИ Мерки околу 5.5" x 5" x 2".Бамбус.Црна Leatherette.Совршен ноќни станица за полнење има конечно пристигна.Нашата нова Сила Центар Ultra со Часовникот за Аларм е нашата најмоќните полнење решение уште, и сега карактеристики врвот на линијата, елегантен часовник за аларм.Кој 4-USB Порти и 2-AC Пристаништа (така, можете да го полните вашиот лаптоп!), нашата нова Сила Центар Ултра може да се наплаќаат до 6 уреди со користење на само ЕДЕН ѕиден штекер.Овие центри се на располагање во 2 стилски завршува : 100% Бамбус или Црна Leatherette.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

72 18 Штекер Метал Моќ Лента, 61815B1
  • Свеж
Се проценува:

72 18 Штекер Метал Моќ Лента, 61815B1

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2159.76
Хамонд Штекер, 6Way, 17In, Црно - 1589H6F1
  • Свеж
Се проценува:

Хамонд Штекер, 6Way, 17In, Црно - 1589H6F1

Цена За : Each Order Единица : Секој 1 Кабел Должина Империал : : 6 Кабел Должина Метрички : : 1.83 Тековна Оценка :

DEN 1657.68