• Свеж
Пак Сигнал Светлина Последователни ПРЕДВОДЕНА од Страна Огледало светилки drl Бела Црна Хром Намали w/Опционални Switch за Camry 2017 - XV70 Prius 4-та генерација. Prius Премиер PHV Plug

Пак Сигнал Светлина Последователни ПРЕДВОДЕНА од Страна Огледало светилки drl Бела Црна Хром Намали w/Опционални

Buyers rating:
DEN 6240.00

Од стока

3 функции како се Претвори Сигнал, светилки drl и Puddle светлина.Нормално или Секвенционално Пак Сигнали менува со вклучен прекинувач.Светилки drl може да се вклучува и исклучува од switch.Замена тип, ОЕМ fitment *осигурете се дека вашиот фабриката берза страна огледало првично ДОВЕДОА. 100% Сосема нов резервни делови.AVEST Вертикална Стрела Последователни Пак Сигнал ДОВЕДЕ на Странични Ретровизори светилки drl Бели со Хром Намали и Факултативниот Switch за Camry Јуни. 2017 - XV70 / Prius 4-та генерација / Prius Премиер PHV Plug-in Hybrid 2 генерација Toyota Avest Вертикална Стрела Последователни Пак Сигнал Огледала се одликува со акрил LED последователни страна маркери за вашиот странични ретровизори кои имаат посебна стрелките на моделот. 3 функции како се Претвори Сигнал, светилки drl и Puddle light Segmented блокови рамномерно distrbute светлина за униформа и елегантен look Normal или Секвенционално Пак Сигнали менува со вклучен switch DRL може да се вклучува и исклучува со switch Backward соочуваат со Led диоди се зголеми видливоста од behind Puddle светла го осветлуваат земјата под Бела или Сини паркинг светлина бои се available Choose од Хром или Црн Хром LED Уреденост (Црн Тапацир е само за светилки drl Бела) Замена тип, ОЕМ fitment *осигурете се дека вашиот фабриката берза страна огледало првично се LEDComes како пар LED лента(R+L) не вклучува врвот на покрива и домување.Само еден пар на LED лента и дното од опфаќа се вклучени.Инсталации потребно.E-Марк approved100% Сосема нов резервни делови Компатибилност (врз Основа на Јапонија ослободување период.Ве молиме да ни побара, кога тоа не е јасно дали вашиот автомобил ќе ви одговара или не.) Toyota Camry Јуни. 2017 - XV70 Toyota Prius 4-та генерација XW50 Декември. До 2015-Toyota Prius Премиер PHV Plug-in Hybrid 2 генерација.ZVW52 Февруари 2017–.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне