• Свеж
Padholdr Приклучните Серија Економија Држачот за 2007 - 2011 Toyota Camry

Padholdr Приклучните Серија Економија Држачот за 2007 - 2011 Toyota Camry

Buyers rating:
DEN 2194.80

Од стока

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Одговара : 2007 - 2011 Toyota Camry.Работи со : i Pad 2 и i Pad 3 без Молња Порта.Вклучува : Padholdr Таблета Носителот, Возило За Специфични Заграда, Целосно Прилагодливи 6. Инчен Рака & Заврши Настава За Полнење.Не Работиме Со Случаи.На Padholdr во цртичка колекции се најдобро решение за вас да се качи таблета во вашиот автомобил.Цртичка колекции болт на трката користење на фабрика завртки така ќе може да се задржи чиста инсталација без дупки drilled во вашиот цртичка.Типичен инсталирате време е 15-20 минути.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне