• Свеж
XJJZS USB Led Светлата Ленти RGB 5050/2835 Led Осветлување Светилка Светлина ТВ Светлото Партија (Боја : 5050, Големина : 10M)

XJJZS USB Led Светлата Ленти RGB 5050/2835 Led Осветлување Светилка Светлина ТВ Светлото Партија (Боја : 5050,

Buyers rating:
DEN 1396.08

Од стока

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 1. Долг животен век 50000 часа. 2. Флексибилна лента за curving околу наведнува. 3.Целосно мазни, па дури и светлината се шири, решавање на нерамна прозрачна проблем. 4. Светли но работи на ниски температури. 5.Ниска потрошувачка на енергија. 1. Долг животен век 50000 часа.2. Флексибилна лента за curving околу наведнува.3.Целосно мазни, па дури и светлината се шири, решавање на нерамна прозрачна проблем.4.Светли но работи на ниски температури.5.Ниска потрошувачка на енергија.Спецификации : Просечен Живот (часот) : 50000hours Voltage : 5 VModel Број : 5050/2835 USB RGB led stripled лента : не waterproof2835 LED Лента : само red blue green color5050 LED Лента : Црвена Зелена Сина Whiteled лента rgb контролер батерија тип : CR2025 (не се вклучуваат)Пакет се Вклучуваат : 1. 5 M /10 M /15 МИЛИОНИ /20 /25 M/ 30 M RGB 2835 /5050 Led Лента 2. IR controller Notes : 1) Само главните производи се продаваат, а останатите производи се само за декорација и не е за продажба.2) Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.3) Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2cm.Дополнителни информации за дополнителни charges According на политиките од различни региони, некои артикли може да биде предмет на царински давачки.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!XJJZS.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне