• Свеж
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за NIU ОДАТ 20 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 32GB MicroSDHC Работи за NIU ОДАТ 20 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Buyers rating:
DEN 599.76

Од стока

Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување. ✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала потрошувачка на енергија, овој користи помалку од 1% повеќе батерија складирање додека во нормална работа. ⚡Професионални Ултра работи за вашиот NIU ОДАТ 20 паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне