• Свеж
Baoblaze Индустриска Правосмукалка Тема Црево/Цевка/Цевка Внатрешна 32-милиметри 3/4/5M Долго Апсорпција на Вода Машина Цевчиња Правосмукалка Делови - Сива, 5M

Baoblaze Индустриска Правосмукалка Тема Црево/Цевка/Цевка Внатрешна 32-милиметри 3/4/5M Долго Апсорпција на

Buyers rating:
DEN 743.76

Од стока

32-милиметри внатрешен дијаметар навој црево.Погоден за домаќинство правосмукалки на повеќето модели, како што се Sanyo, Hitachi, Остар, Toshiba, Haier, Midea, LG и така натаму.Правосмукалка црево Погоден за : индустриска правосмукалка, три-фаза електрични правосмукалка.Погоден за кофа правосмукалки во хотели, куќи за гости и автомобил се мијат продавници.Одличен квалитет на ЕВА материјал.Три должини се изборни.Опис : - 32-милиметри внатрешен дијаметар навој црево - Погоден за домаќинство правосмукалки на повеќето модели, како што се Sanyo, Hitachi, Остар, Toshiba, Haier, Midea, LG и така натаму. - Правосмукалка црево Погоден за : индустриска правосмукалка, три-фаза електрични правосмукалка.Погоден за кофа правосмукалки во хотели, куќи за гости и автомобил се мијат продавници. - Одличен квалитет ЕВА материјал - Три должини се optional Specification : - Материјал : ЕВА - Должина : 3m/9.84 ft; 4m/13.12 ft; 5m/16.4 ft - Внатрешен дијаметар : 32mm Package Вклучува : 1 Piece Vacuum средства за Чистење Hose Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

EUREKA 170301 30' Сплетам Црево Sock
  • Свеж
Се проценува:

EUREKA 170301 30' Сплетам Црево Sock

Мека, сува крпа sock се вклопува во текот на сите 30 црева за да помогне да се спречи оштетување на мебел и д�

DEN 839.76